top of page

XT3 QS127 to jedna z dwóch jednostek w ofercie traktorów ogrodowych marki Cub Cadet wyposażonych w All-Ground-Traction System – blokadę mechanizmu różnicowego zapewniającą optymalną przyczepność nawet w trudnym terenie. Maszyna ta została wyposażona w trójnożowy agregat tnący o łącznej szerokości cięcia aż 127 cm! Dodatkowo układ tnący maszyny uruchamiany jest poprzez elektromagnetyczne sprzęgło obsługiwane za pomocą przycisku, a wysokość cięcia regulowana jest w 12 poziomach. 

Co więcej, kosiarka została wyposażona w atrybuty zapewniające jej wytrzymałość, niezawodność i ogromną moc. Jednostką napędową zastosowaną w prezentowanym modelu jest dwucylindrowy silnik Kawasaki z serii FR691V- jednostka pracująca w układzie V o pojemności 726 cm³ wyposażona m.in. w żeliwne tuleje cylindra, ciśnieniowy układ smarowania umożliwiający pracę na pochyłościach czy sferyczną komorę spalania. 

Napęd maszyny obsługiwany jest za pomocą wygodnej w obsłudze przekładni typu Hydrostat, zapewniającej płynną, bezstopniową regulację prędkości jazdy. Ponadto, jak wszystkie traktory ogrodowe Cub Cadet z serii ENDURO XT3 maszyna została wyposażona w szereg atrybutów gwarantujących najwyższy komfort pracy użytkownika. Technologia RevTEK umożliwiająca cięcie na wstecznym biegu, wygodne siedzisko z regulacją i podłokietnikami, ergonomiczna kierownica, tempomat to tylko wybrane z pośród najważniejszych cech warunkujących wygodę pracy użytkownika. 

Ponadto, opisywany traktor kosiarka wyposażony został w moduł Bluetooth łączący się z mobilną aplikacją serwisową Cub Cadet, która ułatwia obsługę i serwisowanie maszyny. Jak wszystkie maszyny marki Cub Cadet prezentowany traktor ogrodowy objęty jest ochroną gwarancyjną, która może trwać nawet do 3 lat!

 

Stan: nowe

 

Dane techniczne:

Silnik (typ/pojemność): Kawasaki FR691V/725 cm³

Silnik (cylindry): 2 cylindry

Moc znamionowa (kW/min-1): 15,7 kW/2 900 min-1

Rozruch: elektryczny, PBS (Push Button Start)

Pojemność zbiornika paliwa: 11,4 L

Rodzaj paliwa: benzyna bezołowiowa

Rodzaj oleju: SAE30 (10W30)

Przekładnia napędowa: hydrostat (Tuff Torq)

Ilość biegów napędu: 1 w przód/1 w tył

Tempomat: tak

Blokada mechanizmu różnicowego: tak, All-Ground-Traction System

Oś skrętna (materiał): żeliwna

Szerokość koszenia (cm): 127 cm

Wysokość koszenia (mm): 25-100 mm

Regulacja wysokości cięcia: 12 pozycji, manualna

Typ sprzęgła agregatu tnącego: elektromagnetyczne

Dysza do mycia agregatu: tak

Cięcie na wstecznym biegu: tak

Deflektor: standard

Kosz/pojemność kosza: opcja

Zaślepka mieląca: standard

Koła (przód/tył): 16" x 6,5" / 22" x 9,5"

Łożyskowanie kół: łożyska kulkowe

Promień skrętu: TIGHT TURN 38 cm

Reflektory przednie: Tak, LED

Zaczep tylny: tak

Waga (około): 260 kg

Traktorek Cub Cadet XT3 QS127 KAWASAKI V-Twin Hydrostat 127cm

SKU: XT3 QS127
26 999,00 złCena
Zapytaj o cenę
    bottom of page