top of page

Piękna zieleń wokół domu jest marzeniem każdego z nas. Stanowi nie tylko ozdobę naszego otoczenia, ale także pozwoli na relaks w zaciszu własnego ogrodu. Aby trawa była gęsta, miała wyrazistą barwę i była żywotna musimy ją systematycznie kosić.

Kosiarka spalinowa Cub Cadet LM3 DR53es jest wytrwałym narzędziem przeznaczonym do pracy i pielęgnacji każdego, nawet wymagającego ogrodu. Posiada wytrzymały silnik spalinowy, dzięki czemu odznacza się długą żywotnością, efektywnością i solidnością. Znosi długotrwałą pracę i różne warunki atmosferyczne. Dodatkowym atutem jest specjalny kształt noża zapewniający optymalne parametry cięcia, centralna regulacja wysokości koszenia, pojemny kosz na pokos oraz ergonomiczny uchwyt. Obudowa kosiarki została wykonana z wytrzymałego materiału, dzięki czemu jest trwała i doskonale chroni silnik. Wyposażono ją również w łożyskowane koła ułatwiające prowadzenie oraz manewrowanie.

Produkt firmy Cub Cadet wykonano z wysokiej jakości materiałów oraz przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dlatego charakteryzuje się żywotnością, niezawodnością oraz odpornością.

Rozruch za pomocą kluczyka (uruchomienie kosiaki nie wymaga najmniejszego wysiłku).


SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Silnik: CC 55 OHV ES/159 cm³
Moc nominalna: 2,5 kW/2800 rpm
Rozruch: elektryczny
Szerokość koszenia: 53 cm
Wysokość koszenia: 28-92 mm
Regulacja wysokości pracy: 6 pozycji, centralna
Deflektor: tak, boczny/tylny
Kosz: 70 L tekstylny/plastikowy
Zaślepka mieląca: w zestawie
Koła (przód/tył): 200 mm/280 mm
Napęd kół: tak, tylna oś
Prędkość napędu: 0-3.6 km/h
Łożyskowanie kół: łożyska kulkowe
Rączka: ergonomiczna, składana, regulacja wysokości
Obudowa: stalowa
Waga: 36 kg

Kosiarka Cub Cadet LM3 DR53es

2 949,00 złCena
Zapytaj o cenę
    bottom of page